Limba ta:
Limba
Curs Valutar:BNR + 1% 1 EUR = 4.893 RON
Curs Valutar:BNR + 1% 1 EUR = 4.844 RON

Coș de cumpărături 0
0,00 EUR

Sună-ne acum

+4 0264 401.122

Echipa Sere Transilvania

Vânzări

Sandor

Sándor Both - Vânzări sere și solarii

Tel.: +4 0730.659.975
Email: sandor@seretransilvania.ro

Robert

Robert Moldovan - Vânzări sere și solarii

Tel.: +4 0735.877.812
Email: robert@seretransilvania.ro

Tehnic și Administrativ

Zsolt Daradics

Zsolt Daradics - Tehnic

Tel.: +40 264 401 122
Email: zsolt@seretransilvania.ro

Alina

Alina Cristina Bonda - Inginer proiectant

Tel.: +40 264 401 122
Email: cristina@seretransilvania.ro

Petrica

Petrică Mureșan - Inginer producție

Tel.: +40 264 401 122
Email: petrica@seretransilvania.ro

Samuel

Samuel Pinte - Logistics

Tel.: +4 0730.659.974
Email: samuel@seretransilvania.ro

Adrian

Adrian Veja - Aprovizionare

Tel.: +4 0729.811.129
Email: aprovizionare@seretransilvania.ro

Alina

Alina Gruiță - Contabilitate

Tel.: +4 0371.326.355
Email: alina@seretransilvania.ro

Filip

Filip Luca - Manager Producție

Tel.: +40 264 401 122
Email: production@seretransilvania.ro

Agnes

Ágnes-Ilona Szente - Sales & Office Manager

Tel.: +40 264 401 122
Email: office@seretransilvania.ro

Management

Csaba_Lengel

Csaba Lengel - CEO

Tel.: +40 264 401 122
Email: office@seretransilvania.ro