Az ön nyelve:
Nyelv
Árfolyam:BNR + 1% 1 EUR = 4.885 RON
Árfolyam:BNR + 1% 1 EUR = 4.837 RON

Kosár 0
0,00 EUR

Hívj minket most

+36 21 201 0038 

Our Team

Értékesítések

Sandor

Sándor Both - Tunnels & Greenhouses

Tel.: +4 0730.659.975
Email: sandor@seretransilvania.ro

Robert

Robert Moldovan - Tunnels & Greenhouses

Tel.: +4 0735.877.812
Email: robert@seretransilvania.ro

Technikai és logisztikai részleg

Zsolt Daradics

Zsolt Daradics - Technical

Tel.: +40 264 401 122
Email: zsolt@seretransilvania.ro

Alina

Alina Cristina Bonda - Designer engineer

Tel.: +40 264 401 122
Email: cristina@seretransilvania.ro

Petrica

Petrică Mureșan - Production engineer

Tel.: +40 264 401 122
Email: petrica@seretransilvania.ro

Samuel

Samuel Pinte - Logistics

Tel.: +4 0730.659.974
Email: samuel@seretransilvania.ro

Adrian

Adrian Veja - Supply

Tel.: +4 0729.811.129
Email: aprovizionare@seretransilvania.ro

Alina

Alina Gruiță - Accountancy

Tel.: +4 0371.326.355
Email: alina@seretransilvania.ro

Filip

Filip Luca - Production Manager

Tel.: +40 264 401 122
Email: production@seretransilvania.ro

Agnes

Ágnes-Ilona Szente - Sales & Office Manager

Tel.: +40 264 401 122
Email: office@seretransilvania.ro

Management

Csaba_Lengel

Csaba Lengel - CEO

Tel.: +40 264 401 122
Email: office@seretransilvania.ro